E-Ciftlik Oyunu

Soru

Merhaba Ben Asım Internette dolaşırken karşıma E-Ciftlik Oyunu karşıma çıktı oyuna kayıt oldum bir baktım bana çiftlik bank oyunu hatırlattı. Hayvan alıp gerçek pata kazaniyorsunuz felan diyorlar bende emin olamadım bende hemen sizinle paylaşmak istedim. Destekten iletişim kurdum facebook sayfası yok sadece site üzerinden iletişim kuruluyor tel, mail gibi iletişim araçları var. bende yeni öğrendim tam çözemedim siz ilgileniyorsanız bir araştırma yapın lütfen.. .

Devam Ediyor 0
, CodeLogan 11 ay 2 Cevaplar 973 görüntüleme -2

Cevaplar ( 2 )

  1. Merhaba yapmış olduğum yorumumu kaldırmak istiyorum bir yanlışlık yapılmış geri almak ve bu yorumlarımı silmek istiyorum paraparala.

  2. Asım bey yorumunuz suç teşkil edecek hiçbir şey taşımamaktadır. Aksine E-Çiftlik oyunu dışarıya kapalı olduğu gibi üzeri kapalı bir sistem olmakla birlikte güven vermemektedir. Sizin bilgi edinme hakkınız var lakin onların online sistemler üzerinden para toplama yetkileri kanun önünde yoktur! Anladığımız tehdit edilmiş, korkutulmaya çalışılmışsınız. Merak etmeyin hiçbir şekilde size zarar veremeyecekler!

Bir Cevap Bırak