Galeribank Ödeme Alan Var mı?

Soru

Galeribank sitesinden ödeme alan var mı? Güvenilir bir oyun olduğu söylenilmektedir. Ödeme alanlar ne kadar yatırım yaptığını, ne kadar kazandığını belirtebilir mi?

Cevaplandı 0
, Emrah Fikret 1 sene 6 Cevaplar 1114 görüntüleme Çaylak 2

Yazar Emrah FikretÇaylak

Cevaplar ( 6 )

 1. Galeribank ödeme sorunu yaşatmayan ender sitelerden birisidir. Bizde epey bir yatırım yaptık ve güzel paralar kazandık. Kesinlikle önerilebilir bir sistemdir.

 2. Ben yeni yatırımcıyım bu ay bende ödememi aldım ilk defa çalışanlarıda ayrıca çok kibar yatırımcıya değer veriyorlar

 3. Emrah Bey Merhaba
  Galeribanka paraparala sayesinde rast geldim her ay düzenli bir şekilde ödememi yapıyorlar güzelde getirisi olan bir site tavsiye ederim eğer hala yatırım yapmadıysanız geç kalmayın hemen kazanmaya başlayın

 4. Ben bu ayın 24 ünde ilk paramı çekeceğim. bu site sayesinde tanıştım adamların ilgisi ayet iyi. Depo yok limit yok ünde sadece 1 defa sisteme girmek yetiyor. çok sade ve güzel. Giren herkes de memnun görünüyor.

 5. benim 100 tl mi ödemediler üstüne yattılar dolandırdım . savcılığa suç duyurusunda bulundum tavsiye etmiyorum.

  • Mutluhan bey siz sisteme 100 lira yatırdınız ve sisteme hiç girmeden aylar sonra neden hesabımda para birikmemiş dediniz. Günde 1 defa sisteme girilmesi gerekiyordu bunu da yapmadınız. Sonra iade talep ettiniz şirkete iletildi ve size iade günü verildi. O gün bugündü ama siz şimdi dolandırıcı ilan ettiğiniz site size dava açmaya hazırlanıyor.

   Ödemenizi aldığınıza dair dekont var

   Dosya ekle butonuna basarak mevcut dekontu görebilirsiniz.
   ||
   ||
   \/


   Dosya Ekle
   En iyi cevap

Bir Cevap Bırak