Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Giriş

Kayıt Ol

Altın yumurtlayan tavuklar her şeyi zorlaştırdı

Altın yumurtlayan tavuklar oyunu uzun zamandır aktifti ama anlaşılan o ki paraparalanın dediğine geliyoruz. Başta güvendiğimiz bu oyun şimdi ödeme yapmamak için binbir türlü şey çıkartıyor. Üstelik sözlerinde de durmuyorlar.

Yazar Emrah FikretÇaylak

Yorumlar ( 3 )

  1. Para yatıracağımız zaman daha mesajı yazmadan gören ama iş para çekmeye gelince bin bir takla atan bir sistem

  2. Beyler Ben 60 tl yatırdım 1 kuruş bile çekemedim

  3. 21 mayısta ödeme yapacaz diye yalan buldular demekki hala oyalayıp kaç kişiyi daha dolandırabiliriz derdindeler. martta ödeyecez yalanı nisana döndü şimdide 21 mayısa döndü. koloni gurupları bir toplanıp herkes suç duyurusunda bulunsun. bunlarla devlet uğraşsın cezalarını çeksinler nitelikli dolandırıcılıktan. 2 ay önce para cekme talebinde bulundum ama 3 defa oyaladılar yok şu tarih yok sizin için uğraşıyoruz. yok sistem yenileniyor. bence bimer dahil heryere mahkemeye suç duyurusunda bulunalım. çeksinler cezalarını. ”IŞIL YEŞİLYURT” ismindeki şahıs adından ödeme yapılmıştı daha önce bu kişi dolandırıcıdır. hep birlikte olup papara sistemindeki bu kullanıcının mahkeme kararıyla nitelikli dolandırıcılıktan tutuklanmasını sağlamamız gerekiyor. bu arada koloni guruplarından kazançları da kesmişler. birlikten kuvvet doğar koloni gurubunuzdaki arkadaşlarınızla birlikte suç duyurusunda bulunup bu dolandırıcı kişilerin ceza alması için mücadele edelimki daha fazla masum kişileri dolandırmasınlar..

Yanıtla

Doğrulama Kodu Güncellemek İçin Resmi Tıklayın .