Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Giriş

Kayıt Ol

Benimçiftlik.Net Hesaplar Kayıp Oldu

Benimciftlik web arayüzünü yeniledi, öncesinde destek kısmındaki bildirilerde hesaplar aktarılacak deniyordu. Şuan hesabıma giriş yapamıyorum ve yeni sitede de hesapların aktarılacağına dair herhangi bir açıklama da yapılmamış. Siteye yüklü miktarda yatırım yapmayı düşünüyordum iyi ki yapmamışım diyorum ama Aylardır verdiğim emek ne olacak ?! Artı,  büyük miktar yatırım yapmış olanlar da var. Ne olacak şimdi gittimmi hesaplarımız?

Yazar mete80Çaylak

Yorumlar ( 2 )

  1. Tabi ki gitmedi. Sitedeki telefon numarasından ulaşın. Yeni sisteme eski bilgilerinizi tekrar aktive etsinler. Site mevcutta halen devam eden ve ödemelerini düzenli yapan bir sitedir. Ben de yatırımcıyım. Lütfen benimciftlik sitesindeki telefonu arayın.

  2. Merhaba mete80, öncelikle yaşadıgınız sorun için üzgünüz, eski yazılımdaki tüm ücretli üyelerimiz yeni yazılıma aktarıldı, ücretsiz yani yatırımsız 2000 kadar üyenin bir çogu oyunu oynamadığından sistemi yavaşlatmaması için taşınmadı, fakat bize facebook üzerinden ve sitemiz üzerinden bildiren tüm yatırımsız oyuncularıda taşıdık, sizde yeni sitemize yeni bir uyelik oluşturup, facebook sayfamız üzerinden yeni sitedeki üye adınızı ve eski sitedeki mail adresinizi iletirseniz , eski oyundaki hayvanlarınız ve TL bakiyeniz yeni oyuna taşınacaktır. Ayrıca yeni sitemiz ile birlikte bir çok güvenlik teknolıji yanı sıra ÇiftliktenEvimize A.Ş şirketi olarak daha resmi ve güçlü bir konuma geldik yakın zamanda üretim merkezimizi kuracağız kendi üretim merkezi kurarak ofis ve depomuzuda üretim merkezimizee taşıyacağız , sizleride tekrardan aramızda görmek isteriz, Saygılarla ÇiftliktenEvimize yöbetimi, Benimciftlik.net Ekibi

Yanıtla

Doğrulama Kodu Güncellemek İçin Resmi Tıklayın .