Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Giriş

Kayıt Ol

Yorum ( 1 )

 1. Umut bey bize demişti ki eğer haksızlık yaptığımı bir kişi kanıtlasın en yakın köprüden kendimi atarım demişti. Şimdi bende kendime göre yaptığı haksızlıkları buraya yazıyorum.
  İlk önce şunu belirtiyorum: Bunu biraz aceleyle yazıyorum cümleleri tam kuramamış olabilir kusuruma bakmayın. Tek tek okuduğunuz da anlayacağınızı umut ediyorum.
  1- Siteye dahil olduğum ilk sıralardı. Umut bey ve ekibi bize fatura kesileceğini ve herkesin adresini doğru şekilde yazmasının zorunlu olduğunu söyledi. Herkes adresini yazdı. İlk baş denildi ki Nisan ayında faturalar kesilecek ve yanında da küçük bir hediye olacağı söylendi. Sonradan hediye gönderecekleri şirketle anlaşamadıklarını söyledi ve en son mayıs ayında faturaların dilersek e-posta adresine gönderileceğini söyledi ama bu yazdıklarımın hiç biri henüz gerçekleşmedi.

  2- Sistemin denetime gireceğini ve bu denetimden kesin olarak çıkacaklarını söyledi umut bey. Sistem denetime girmeden yaklaşık 3 – 4 gün önce herkesin parasının iade yapılacağını söyledi. Sistem denetime girdi ve bir ses kaydı attı ” Sistemin %90 denetimden çıkacağını ve iadelerin çok hızlı bir şekilde gerçekleşeceğini, eğer sistem denetimden geçerse de tüm güçleriyle devam edeceklerini söyledi.” Fazla uzatmıyorum sadede geliyorum. Umut beyin bize vaat ettiği 1 e 3 tü. Ama bunu yapmadı paraları iade edeceğini söyledi. Daha sonra sistemi denetimden geçse bile devam ettirmeyeceğini söyledi. İadeler konusunda da bankanın 3 – 4 işlem yaptıkta sonra sıkıntı çıkardığını ve hesabının bloke edilebileceğini söyledi. Ama 10 Haziran günü hiç bir iade yapmadılar. Nedenini sorduğumuzda bugün yapsa bile pazartesi hesaba geçeceğini söyledi. Bizde ” Hesabınızın bloke olmaması için bugün de iade yapsaydınız olmaz mı ? ” dedik yine aynı cevabı aldık. Ben şahsen iadelerin neden yapıldğını sordum bana verilen cevap ” müfettiş böyle istedi.” denildi. Sistem denetime girmeden müfettişin böyle bir şey söyleceğini düşünmüyorum. Çünkü devlet halkının neden zarara uğramasını istesin sonuçta bize vaat edilen 1 e 3 tü.

  3- Sistem her para çektiğinizde %20 stopaj vergisi kesiyordu. Bu verginin faturasıda bize gösterilecekti ama bu da gösterilmedi.

  4- 10 Haziran ‘da bir yorum yaptım. Bizim paramızın 5 ay boyunca kullanıldığını ve biz kâra geçmeden iade yapıldığını belirttim. Bana ” Sen sorunlu musun ? ” diye bir yanıt verdi. Bir sistemin sahibi kullanıcısına böyle bir yanıt vermemeli. Biz sana güvenip para yatırdık gerekirse defalarca aynı açıklamız gerekiyor. Çünkü biz size güvendik ve yatırım yaptık ve siz de bizim paramızı kullandınız bu kadarını bize borçlusunuz.

  5- 10 Haziran günü bir kadın kullanıcı ” Eşinin bankadan 10 bin lira para çektiğini ve soru sorduğu için gruptan atıldığını “söyledi. Umut bey boş yere atılmayacağını hakaret veya küfür ettiği için atılmıştır dedi. 4. madde de belittiğim yorumu yaptığımda bana bir çok kişi hakaret etti bende umut beyin yaptığı bu yoruma göre bana hakaret edenlerin atılmasını istedim ama cevap alamadım. En sonunda da gruptan atılan ben oldum.

Yanıtla

Doğrulama Kodu Güncellemek İçin Resmi Tıklayın .