Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

soru ekleme

Giriş

Kayıt Ol

bir dolandırıcı site daha konutkazanc.com

bir dolandırıcı site daha konutkazanc.com

konutkazanc.com adlı site dolandırıcıdır 2 ay oldu para çekme talebinde bulundum hala ödemiyor 3000 tl yatırım yapmıştım daha 3 de 1 ini bile alamamış durumdayım ama ödemiş gibi birde duyuru yayınlıyorlar. ahmet durmazel adlı kişi devralmış bu siteyi. ve ödeme yapmamakta dava  açacağım konutkazanç dolandırıcı bir sitedir diye. kazançlar düştü aynı zamanda ödeme de yapmıyor bu site.

yayınladıkları duyurularda bunlardır birde ödeme yapmayıp utanmadan tehdit eder gibi bu duyuru paylaşmış. ahmet durmazel adlı zaat. ben bu kişiyi dava edeceğim dolandırı
cılıktan.. ”hiç bir üyenin konut kazançı lekelemeye yönelik paylaşım yapmamalarını uyarıyorum , üye sözleşmesinde yazdığı gibi tespitinde üyelik kapatılır.”

Güncel duyuru

Merhaba sayın üyeler; Anket için tıklayınız
Bildiğiniz gibi 1.5 aydır ödemeleri yavaşlatma politikası izliyoruz , ancak ödemelerimiz durmuş değil haftalık gelen ödemelerin %20 si ödenmektedir. Şunu söyleyebiliriz Mayıs ayı bitişi itibariyle ödemeler hızlanacaktır. Üyelerimizin sabırlı olmasını kur değişikliği ve bitcoinden uğradığımız zarar nedeniyle yaptığımız bu politikaya anlayış göstermenizi istiyorum , hiç bir üyenin konut kazançı lekelemeye yönelik paylaşım yapmamalarını uyarıyorum , üye sözleşmesinde yazdığı gibi tespitinde üyelik kapatılır. Kazançlarınız hanenizde biriksin ödemeler gelecektir. iyi kazançlar dilerim.

Para çekimleri hakkında

Merhaba son 1 aydır ödemeler yavaşladı bildirisini geçmiştik bunun gerekçesi dalgalanan Türkiye piyasası, bitcoin pazarı ve bünyevi sebeplerden dolayı sistemi korumak adına ödemeleri yavaşlattık, gelen yatırımların çoğu mining cihazları alındığı için şuanda yaptığımız politika yavaş olsa da ödeme yapmak mining kara geçtiği zaman ödemeleri hızlı hale getirmektir, şuan için sabırla beklemeniz istiyoruz ödemeler geçte olsa asla durmaz buradan kimsenin zararla çıkmayacağını bekleyip ödemelerini geçte olsa alacağınızı bilmenizi istiyoruz. Bizler zaten sizin karınız verildikten sonra mining ile yeni projemize geçiceğiz ve o projemizde mininglerimizi kiraya vereceğiz.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Gidişat hakkında Genel bilgilendirme

Merhaba
Öncelikle sayın üyeler , bu duyurumuz genel sistemler hakkındadır. Piyasada çok fazla ponzi sistemlerin türemesi nedeniyle artık bu sistemlere güven kalmadığının ve mağduriyetin çok olduğu aşikar bunu bildiğimiz için 724mining.com projesini başlatacağız. Yeni projemiz yurt dışı bazlı çalışacaktır. ( Bitcoin – payeer vb.) bu nedenle hiç bir devlet kurallarına bağlı olmayacak ve önü kesilmeyecektir.
Konut kazanç hiç bir üyesi mağdur olmayacak ve ödemeler devam edicektir. Bundan yana şüpheniz olmasın . Ödemeler geç gelse dahi gelecektir.


Bir süreçten geçiyoruz , inşallah kimseye mahçup olmadan konut kazanç projesini 724mining ile güçlendireceğiz…
AHMET DURMAZEL .

Yanıtla

Doğrulama Kodu Güncellemek İçin Resmi Tıklayın .